Atribuită
Cumpărare directă
Noul atomizor vine cu un design modern si compact ,dispune de un maner extrem de ergonomic, usor de potrivit in pozitia cea mai comoda. Tot in maner este integrata acceleratia motorului si controlul debitului de lichid. De asemenea , latimea jetului de solutie este reglabil pentru a va permite sa aplicati tratamentul cat mai exact si cu consum de solutie minim. Are 9 trepte de reglare a latimii jetului. Noul sistem de ventilare dezvolta un debit de aer mai mare decat la vechiul model M3A atat pe orizontala cat si pe verticala. Motor Cilindree 77 cm³ Putere 5 CP Turatie maxima motor 11300 rpm Volum rezervor de carburant 1.0 l Consum de carburant 0.9 l/h Atomizor Turatie ventilator 7500 rpm Aria de actiune pe orizontala 18 m Aria de actiune pe verticala 16 m Volum rezervor solutie 17 litri Debit lichide 0-3.5 l/min Viteza aerului 105 m/sec Volumul de aer 27 mc/min Dimensiune picatura solutie 90 µm Greutate 11.8 kg
- Număr anunț
- DA25328659
- Autoritate contractantă
- COMUNA CENADE (PRIMARIA CENADE) (CUI 4562028)
- Furnizor / câștigător
- AGRO-SILVA SRL (CUI 14657419)
- Cod CPV
- 42996100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.931,93 RON
- Valoare atribuită
- 1.931,93 RON
- Data publicării
- 19.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.