Atribuită Cumpărare directă

MANOPERA CONSTATARE TEHNICA, REPARATIE SI IPML conform oferta DS-17648 (aparat de ventilatie mecanica Drager Infinity V300) si Manopera CT/ REP/IPML conform raport service nr U500211938/12.03.2020, si oferte nr. DS 17668-17667/16.03.2020 (aparat de anestezie Fabio Plus)

Număr anunț
DA25325138
Autoritate contractantă
Institutul National de Neurologie si Boli Neurovasculare (CUI 7548010)
Furnizor / câștigător
DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.591 RON
Valoare atribuită
5.591 RON
Data publicării
19.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.591 RON

din 5.591 RON estimat