Atribuită
Cumpărare directă
Institutia noastra doreste contractarea urmatorului obiectiv: „Proiectare si executie - Bransare la utilitati(canalizare, apa, gaze naturale, energie electrica) cladire SVSU. Durata de executie este de 30 zile din care 15 zile pentru proiectare. In urma studierii documentatiei transmise, avem rugamintea sa depuneti oferta pe e-mailul institutiei noastre pana in data de 23.03.2020 cu mentiunea denumirii obiectivului. Oferta va contine obligatoriu: formularul de oferta si anexa la formularul de oferta, propunere tehnica intocmita in conformitate cu prevederile temei de proiectare atasate prezentei initieri, certificatul constatator al societatii din care sa reiasa domeniul de activitate, documente care sa demonstreze experienta similara (contracte, procese verbale de receptie, recomandari, etc). Anexat prezentei cumparari directe regasiti si tipurile de declaratii privind neincadrarea in art. 164, 165 si 167 din Legea 98/2016. Dupa evaluarea ofertei depuse, daca va fi acceptata ca si castigatoare, achizitia se va finaliza in SEAP. Va multumim
- Număr anunț
- DA25335720
- Autoritate contractantă
- ORASUL ROVINARI (CUI 5057520)
- Furnizor / câștigător
- GYADECISIV CONS SRL (CUI 36547093)
- Cod CPV
- 45232400-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.815,10 RON
- Valoare atribuită
- 37.815,10 RON
- Data publicării
- 20.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.