Atribuită Cumpărare directă

Colectarea gunoiului si deseurilor abandonate in municipiul Blaj

Număr anunț
DA25295837
Autoritate contractantă
Municipiul Blaj (CUI 4563007)
Furnizor / câștigător
FINANCIAR URBAN SRL (CUI 15343880)
Cod CPV
90511000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.941,15 RON
Valoare atribuită
7.941,15 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.941,15 RON

din 7.941,15 RON estimat