Atribuită Cumpărare directă

ambalat in bidon de 2 litri, utilizat in urmatoarele cazuri: curatarea suprafetelor: pentru mozaic, ciment, plastic; curatarea suprafetelor dure: pereti sau podele; dezinfectarea obiectelor sanitare: pentru W.C. (bazin, scaun); curatarea recipientelor pentru colectarea reziduurilor.

Număr anunț
DA25295659
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE SPORT VALCEA (CUI 27432582)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
106,92 RON
Valoare atribuită
106,92 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

106,92 RON

din 106,92 RON estimat