Atribuită Cumpărare directă

Masina de debitat profile automata METEOR-I 420: • utilaj folosit pentru tăierea profilelor din aluminiu, PVC și lemn • taiere automata de jos in sus cu sistem de avans hidropneumatic • reglarea fina a vitezei de taiere • tăiere sigură cu capac de protecție echipat cu senzor • comanda manuala dubla • posibilitatea de debitare la unghiuri de 0 °, 15 °, 22,5 °, 30 °, 45 ° cu blocare, pe dreapta sau pe stânga • executat din aluminiu turnat, cu rezistenta crescuta la impact • cleme pneumatice verticale și orizontale pentru prinderea profilului • conveior de măsurare de 3000 mm • capacitate de taiere crescută ECHIPAMENTE STANDARD disc de fierăstrău de Ø 420 sistem de răcire conveior suplimentar de sprijin

Număr anunț
DA25314398
Autoritate contractantă
S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
Furnizor / câștigător
BASSMENT EVENTS SRL (CUI 31062321)
Cod CPV
42642500-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.400 RON
Valoare atribuită
18.400 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.400 RON

din 18.400 RON estimat