Atribuită Cumpărare directă

Sapatura mecanizata 25 latime 50 cm adancime - Sapatura Manuala pentru stalp sustinere 70 cm adancime - Montare stalpi - Turnare beton in santuri si fixarea stalpilor - Montarea plaselor bordurate prin sudare la stalpi - Cofrare si turnare bordura de suprafata 15x20 cm - Grunduire si vopsire stalpi - poarta de acces 5 ml pe role

Număr anunț
DA25314796
Autoritate contractantă
Comuna Sihlea (Consiliul Local Sihlea) (CUI 4447436)
Furnizor / câștigător
UNO ART CONSTRUCT SRL (CUI 18729658)
Cod CPV
45342000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.428 RON
Valoare atribuită
25.428 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.428 RON

din 25.428 RON estimat