Atribuită
Cumpărare directă
UAT Comuna Pantelimoin, judetul Constanta doreste achizitionarea urmatoasrelor produse : DETERGENT PTR GEAMURI KILAV VETRI 5LT SOLUTIE CONCENTRATA PENTRU CURATAT GEAMURI CLEAN GLASS 5kg SPUMA ACTIVA EFFECT 6 kg SPUMA ACTIVA EXTRA 6 kg LUBRIFIANT MULTIFUNCTIONAL WD-40 450ml ATOMIZOR SR 430 DISC DE TAIERE VASELINA DE GRESARE 90ml ELEMENT FILTRANT KAWASAKI TJ 53 AUTOCUT UZ PROFESIONAL VERDE PLAST CU RULMENT FIR NYLON 2.7mm ROTUND, ROSU 2.25kg, aprox 355m SORB BENZINA KAWASAKI TJ35/45/53 OCHELARI DE PROTECTIE STIHL TRANSP. ULEI 2T KAWASAKI 1L ECT ECO TAXA MEDIU ULEI KAWASAKI 1 LITRU SINA MAKITA P Lant PM 3/8" 25/1.3 PM STIHL PILA ROTUNDA
- Număr anunț
- DA25316496
- Autoritate contractantă
- Comuna Pantelimon (Primaria comunei Pantelimon) (CUI 5806791)
- Furnizor / câștigător
- COMFOREX IMPEX SRL (CUI 10294531)
- Cod CPV
- 34326100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.492,04 RON
- Valoare atribuită
- 5.492,04 RON
- Data publicării
- 18.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.