Atribuită Cumpărare directă

Articole sanitare: robinet hidrant 2'' - 1 buc; robinet 2'' nr. 2 - 1 buc; pasta verde - 1 buc; fuior cinepa - 1 buc; electrozi inox 2.5 - 20 buc.

Număr anunț
DA25319434
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
CASA SRL (CUI 10121654)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
302,94 RON
Valoare atribuită
302,94 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

302,94 RON

din 302,94 RON estimat