Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Crt. Imprimanta Tip consumabil ofertat Cant Pret unitar Valoare 1 HP 2015 HP LaserJet Q7553A Black Print Cartridge for LJ P2015 (3.000 pag) 5 43 215 2 HP 3390 HP Black Laserjet LJ1320 Cartridge (6.000 pag) 5 56 280 3 Toshiba eStudio 163/167 T1640E Toner: e-Studio 163/165/166/167/203/205/206/207/237, 24k 10 178 1780 4 Kyocera FS6950DN Toner Kyocera TK440 pentru FS 6950DN 15000 pag 4 435 1740 5 Xerox PHASER 5335 Toner XEROX 113R00737 CRU PH5335 10K 15 806 12090 6 Brother 2030 TN-2000 for HL20xx, FAX2820/2825/2920, MFC7220/7225/7420/7820,DCP7010L/7025, 2.500pg@5% 2 298 596 7 LEXMARK X646e X644, X646 32K Return Program print cartridge 2 1875 3750 8 Lexmark X860de Cartus de toner de mare capacitate pentru Lexmark X860de 8 695 5560 9 XEROX WORKCENTER 5325 Xerox Workcentre 5325 Toner original 30.000 pag 4 348 1392 10 Konica Minolta bizhub c224e BLACK 6 155 930 11 Konica Minolta bizhub c224e YELLOW 2 358 716 12 Konica Minolta bizhub c224e MAGENTA 2 358 716 13 Konica Minolta bizhub c224e CYAN 2 358 716 14 Toshiba eStudio 2508A Toshiba eStudio 2508A Toner original (43.900 pag ) 35 381 13335 15 Xerox WorkCentre 3225 Cartus de toner Xerox WorkCentre 3225 ( 2 buc ) 25 425 10625 TOTAL 54441
- Număr anunț
- DA25320127
- Autoritate contractantă
- Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura, Centrul Judetean Valcea (CUI 23082476)
- Furnizor / câștigător
- XEROSERVICE SRL (CUI 13875660)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 54.441 RON
- Valoare atribuită
- 54.441 RON
- Data publicării
- 18.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.