Atribuită
Cumpărare directă
Cutie Frigorifica Tripla ambalare – Transport Probe Infectioase / Analize pentru Coronavirus – 5 L – 73 h CARACTERISTICI: 1 cutie de transport ondulat 1 set frigorific EPS (cutie și capac) 1 Eticheta UN 3373 Cat B 1 Etichetă gheață uscată 1 Punga autosigilanta Certificat pentru a transporta probe de Categoria B (UN 3373) Validat cu mai multe tipuri de probe Disponibilitate globală Temp / profil / durata: -20 grade / 72 ore Dimensiuni exterioare – Carton de expediere (mm) 292 x 241 x 276 (in) 11,5 x 9,5 x 10,9 Dimensiuni interioare – interior frigorific (mm) 202 x 152 x 178 (în) 8,0 x 6,0 x 7,0 Grosimea peretelui – pentru interiorul frogorific (mm) 38 (în) 1.5 Greutate (fără a include gheața uscată) (kg) 0,6 (lb) 1.3 Acest Sistem de transport cu tripla ambalare probe infectioase se recomanda a fi utilizat pentru: Transportul de eșantioane de la centrele clinice la un laborator central, de la pacienți la laborator. Cercetare și dezvoltare a țesuturilor. Colectarea și transportul de sânge, plasmă, țesut biologic. Transportul și depozitarea produselor farmaceutice congelate, eprubete de laborator, seruri, vaccinuri, organe umane, etc. Pentru a respecta cerințele Diviziei 6.2, acest sistem a fost testat cu pungă / recipient de presiune de 95kPa și absorbant TAMPON EXUDAT FARINGIAN STERIL, in tub, cu eticheta, PLASTIC + bumbac, dimensiuni:13x175mm, sterilizat cu oxid de etilena Marcaj CE. Produsul este insotit de certificatul de calitate si
- Număr anunț
- DA25329756
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
- Furnizor / câștigător
- ZETMAN KRAFT SRL (CUI 33028695)
- Cod CPV
- 33954000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 349,99 RON
- Valoare atribuită
- 349,99 RON
- Data publicării
- 19.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.