Atribuită
Cumpărare directă
Sunt necesare lucrări de reparații la Casa de cultură "Bartok Bela" din orașul Valea lui Mihai conform fișierului atașat - Deviz - Casa de cultura. Se va întocmi un contract de lucrări. Oferta se va trimite la adresa de e-mail: rus.erika@valealuimihai.ro până la data de 24.03.2020.
- Număr anunț
- DA25332715
- Autoritate contractantă
- ORASUL VALEA LUI MIHAI (CUI 4650570)
- Furnizor / câștigător
- CZIRJAK CONSTRUCT SRL (CUI 31482236)
- Cod CPV
- 45000000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.143,46 RON
- Valoare atribuită
- 36.143,46 RON
- Data publicării
- 20.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.