Atribuită
Cumpărare directă
Pulsoximetru cu display SMARTsat VM-2160 Ecran color OLED, 128x160 pixeli, 262.000 culori Monitorizare: valoare SpO2, puls, pletismograma, tendinte de lunga si scurta durata, afisaj grafic tip bara Stocare evenimente: 15 / 30 / 240 minute Memorie: >560h Interfata USB Software SMARTsat
- Număr anunț
- DA25333663
- Autoritate contractantă
- SPITAL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE Dr. Nicolae Rusdea Baia Mare (CUI 3627145)
- Furnizor / câștigător
- LIAMED SRL (CUI 10188824)
- Cod CPV
- 33190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.733,16 RON
- Valoare atribuită
- 3.733,16 RON
- Data publicării
- 20.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.