Atribuită
Cumpărare directă
materiale curatenie:Rezerva mop Vileda Turbo,Deodorizant grup sanitar Axial,Mop cu coada,Solutie pardoseala Avias,Solutie pardoseala parchet Avias,Solutie curatat geam Axial,Solutie gresie/faianta Ivy,Saci menajeri negri 120L,Solutie obiecte sanitare,Detartrant AVIAS,Matura sorg cu coada
- Număr anunț
- DA25334931
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL CRAIOVA (CUI 4553240)
- Furnizor / câștigător
- INA CRISTAL SRL (CUI 31222554)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.845,50 RON
- Valoare atribuită
- 12.845,50 RON
- Data publicării
- 20.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.