Atribuită Cumpărare directă

31194285 IGIENOL DEZINF.UNIV.VERDE BU 42380816 PAPELY RL.PROF.2STR 100M CU 65953119 IGIENOL SV.MAR 60BUC BU 48020648 PULVERIZATOR CU REZERVOR/ BU

Număr anunț
DA25272094
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT " DUMBRAVA MINUNATA"NR.18 BRASOV (CUI 29357045)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
276,34 RON
Valoare atribuită
276,34 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

276,34 RON

din 276,34 RON estimat