Atribuită Cumpărare directă

Pungi zip ISOLAB din polietilena, 220*150 mm, 100 bu cda 93/13.03.2020-costantinescu

Număr anunț
DA25280041
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Chimie si Petrochimie -ICECHIM (CUI 2627996)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
33141610-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58,60 RON
Valoare atribuită
58,60 RON
Data publicării
13.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58,60 RON

din 58,60 RON estimat