Atribuită
Cumpărare directă
rigider cu doua usi Heinner HF-M207A+, 204 l, Clasa A+, Iluminare LED, Control mecanic, H 144 cm, Alb Clasa energetica A+Beneficiezi de un consum optim de energie electrica si o super economie, in comparatie cu produsele din clasele inferioare. CAPACITATE NETA 204LCapacitate de incarcare suficienta pentru nevoile zilnice ale intregii familii. Control mecanic cu termosta
- Număr anunț
- DA25272959
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "CIPRIAN PORUMBESCU" ORAS COMANESTI (CUI 4277897)
- Furnizor / câștigător
- MIT IT CENTER SRL (CUI 27260150)
- Cod CPV
- 39711100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 713,45 RON
- Valoare atribuită
- 713,45 RON
- Data publicării
- 12.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.