Atribuită Cumpărare directă

Inchiriere si intretinere pe o perioada de 10 luni a unui Sistem Electronic de Dirijare si Ordonare (sistem cu “bonuri de ordine”), in vederea fluidizarii activitatii de relatii cu publicul.

Număr anunț
DA25272755
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
Furnizor / câștigător
ANDAN IMPEX SRL (CUI 18130402)
Cod CPV
48810000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.500 RON
Valoare atribuită
9.500 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.500 RON

din 9.500 RON estimat