Atribuită Cumpărare directă

Tip produs: fiert si afumat; Gramaj: punga de ~1 kg; Mod de ambalare: gaz; Termen de valabilitate: 21 zile; Conditii de pastrare: 2-8 °C, umiditatea relativa a aerului 75-80%; ,15131230-6 Salam,15131400-9 Produse pe baza de carne de porc,

Număr anunț
DA25269474
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL GHEORGHENI (CUI 4367370)
Furnizor / câștigător
CAROLI FOODS GROUP SRL (CUI 6543790)
Cod CPV
15131500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
393,72 RON
Valoare atribuită
393,72 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

393,72 RON

din 393,72 RON estimat