Atribuită Cumpărare directă

Pachet scutece: SENI STANDARD AIR SMALL-10 PACHETE X 27.60-276 LEI SENI STANDARD AIR MEDIUM-40 PACHETE X 35.40-1416 LEI SENI STANDARD AIR LARGE-40 PACHETE X 40.50-1620 LEI SENI STANDARD AIR EXTRA LARGE=40 PACHETE X 45.00-1800 LEI

Număr anunț
DA25274976
Autoritate contractantă
COMUNA BORS (CUI 4390526)
Furnizor / câștigător
TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
Cod CPV
33751000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.112 RON
Valoare atribuită
5.112 RON
Data publicării
13.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.112 RON

din 5.112 RON estimat