Atribuită Cumpărare directă

Kit 10 statii radio UHF portabile PNI PMR R20 acumulatori, incarcatoare si casti incluse

Număr anunț
DA25271874
Autoritate contractantă
TEATRUL TOMA CARAGIU PLOIESTI (CUI 2843078)
Furnizor / câștigător
ONLINESHOP SRL (CUI 16306031)
Cod CPV
32344230-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
714,28 RON
Valoare atribuită
714,28 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

714,28 RON

din 714,28 RON estimat