Atribuită Cumpărare directă

Filtru G 4 592x592x25 cu 5 sacix360

Număr anunț
DA25282890
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
EURO VALVES DISTRIBUTION SRL (CUI 34188163)
Cod CPV
42514310-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
764,50 RON
Valoare atribuită
764,50 RON
Data publicării
13.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

764,50 RON

din 764,50 RON estimat