Atribuită Cumpărare directă

Achizitia pieselor de schimb ptr. un autovehicul marca SAAB AERO 9-3 cu S.S. YS3FH56P891000445, dupa cum urmeaza: Kit parbriz (parbriz - 1 buc. + kit montaj parbriz - 1 set + cheder ornament - 1 buc.) – 1 kit, Bieleta antiruliu, cod: 13237130 - 2 buc. Garantie : – conform producatorului

Număr anunț
DA25293667
Autoritate contractantă
Ministerul Afacerilor Interne- Directia Generala Anticoruptie (CUI 18268520)
Furnizor / câștigător
CAMARAD AUTO SRL (CUI 14665624)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.386 RON
Valoare atribuită
1.386 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.386 RON

din 1.386 RON estimat