Atribuită
Cumpărare directă
QUERCUS RUBRA (stejar rosu) circumferinta 12-14 cm, inaltime 400-450 mm, cu sistem radicular bine dezvoltat, tulpina dreapta fara urme de boli sau atacuri de insecte; Aesculus Hippocastanum (Castan) cu inaltimea de 250-300 cm si circumferinta de 12-14 cm, cu un sistem radicular bine dezvoltatcu balot de pamant, tulpina dreapta fara urme de boli sau atacuri de insecte; Acer palmatum disectum (artar japonez), inaltime 1,80-2,00 m, cu balot de pamant si ghiveci; Genista Lidia, arbust pitic stufos, cu ghiveci de 2 litri si balot de pamant; Salix caprea pendula, (salcie curgatoare), inaltime 1,50-2,00 m, cu balot de pamant si ghiveci; Cupressocyparis leylandii castlewellan gold gold pe trunchi, inaltime planta 1,50 m; Thuja Danica, inaltime 30-50 cm, cu balot de pamant si ghiveci; Cupressocyparis pon pon, inaltime 1,80-2,00 metri, cu balot de pamant si ghiveci; Cupressocyparis leylandii spirala, inaltime 1,80 metri, cu balot de pamant si ghiveci; Viburnum opulus roseum inaltime 50-70 cm, cu balot de pamant si ghiveci; Euonymus fortunei emerald gold, inaltime 30-40 cm, cu balot de pamant si ghiveci; Thuja Occidentalis Smaragd, inaltime planta 1,70-1,80 metri, cu balot de pamant; Juniperus blue chip, in ghiveci de 3 litri; Picea pungens glauca globosa, plantele vor veni cu balot de pamant in ghiveci; Berberis Ottavensis-plantele vor veni cu balot de pamant in ghiveci; Cotonoaster glob pe tija cu inaltimea de 1,50-1,75 metri, cu balot de pamant in ghiveci.
- Număr anunț
- DA25268244
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
- Furnizor / câștigător
- HORTIFRUCT SRL (CUI 23111792)
- Cod CPV
- 03452000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 133.360 RON
- Valoare atribuită
- 133.360 RON
- Data publicării
- 12.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.