Atribuită
Cumpărare directă
Distrugator de documente OLYMPIA PS53CC - 6 coli, 13 litri, taiere cross cut 4x40mm, nivel siguranta P4 Garantie: 12 luni Cod produs: 331011751 Taiere tip cross-cut (4x40 mm) Capacitate de taiere: 6 coli Volum cos: 13 litri Produs import Germania Livrare in 24-48h Distrugatorul de acte Olympia PS 53CC are o capacitate de taiere de 6 coli sau o carte de credit! Particula taiata are 4x40 mm, iar viteza de taiere este de 2 m/minut. Vine prevazut cu un cos usor de golit, cu o capacitate de 13l. Are functie de pornire automata, buton de oprire si reverse mode. Vine cu protectie la supraincalzire. Functioneaza continuu timp de 2 minute, urmat de o pauza de 30 de minute. Specificatii Distrugator documente cu deschidere 220 mm Capacitate maxima de distrugere: 6 coli sau un card de credit Distrugator de tip cross-cut Dimensiune particula taiata: 4x40 mm Capacitate cos reziduuri: 13 litri Nivel de securitate: 4 Alimentare: 230 V/50 Hz, 300 Watt Dimensiuni: 428x170x303 mm Nivel zgomot: 73 - 75 dB Viteza: 2 m/min Utilizare continua: 2 minute-pornit/ 60 minute-oprit Greutate: 3.6 Kg Culoare: negru/ argintiu 1bucx268,07ron conf.referat nr.7126/3.03.2020
- Număr anunț
- DA25270357
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30191400-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 268,07 RON
- Valoare atribuită
- 268,07 RON
- Data publicării
- 12.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.