Atribuită Cumpărare directă

Compania noastra doreste achizitionarea de servicii de internet si TV pentru o perioada de 12 luni conform prezentului anunt.

Număr anunț
DA25277307
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA PARCURI SI GRADINI BUCURESTI S.A. (CUI 37938154)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.717,16 RON
Valoare atribuită
5.717,16 RON
Data publicării
13.03.2020 00:00
Data finalizării
16.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.717,16 RON

din 5.717,16 RON estimat