Atribuită
Cumpărare directă
Plic inscriptionat C5 gumat, cu fereastra 90x45mm, inscriptionat pentru : A.ACTE PROCEDURA- 16000 buc cu urmatoarele caracteristici: - caseta cu denumirea si adresa postala a expeditorului-colt stanga sus cu dimensiunea de 60x35mm - caseta TP colt dreapta sus cu dimensiunea 50x30mm - inscriptie -"PENTRU JUSTITIE. A SE INMANA CU PRIORITATE" in centru deasupra fereastrei. - fereastra cu dimensiunea de 90x45mm, se va situa la 59mm de marginea de jos, si la 20mm de marginea dreapta. Comanda este pentru urmatoarele cantitati:-Parchetul de pe langa Tribunalul Arges(b-dul Eroilor ,nr.47, Pitesti-judetul Arges)-2000 buc, Parchetul de pe langa Judecatoria Pitesti(b-dul Eroilor ,nr.47, Pitesti-judetul Arges)-6000 buc, Parchetul de pe langa Judecatoria Costesti( str. Margaritaruluinr.1A Costesti, judetul Arges)-3500 buc, Parchetul de pe langa Judecatoria Câmpulung(str.Gheorghe Lazar nr.1,Campulung,judetul Arges)-4000 buc, Parchetul de pe langa Judecatoria Topoloveni(calea Bucuresti nr.111,Topoloveni,judetul Arges) -1500 buc, Parchetul de pe langa Judecatoria Curtea de Arges(str.Nevers nr.3 Curtea de Arges judetul Arges) -2000 buc.
- Număr anunț
- DA25267328
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL ARGES (CUI 4318059)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30199230-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.330 RON
- Valoare atribuită
- 1.330 RON
- Data publicării
- 12.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.