Atribuită
Cumpărare directă
MANUSI CHIRURGICALE TOP GLOVE - sunt manusi de unica folosinta din latex natural, Top Glove, sterile si pudrate cu amidon de porumb absorbabil. Sunt destinate exclusiv interventiilor chirurgicale in conditii sterile. Asigura protectie impotriva infectiilor cu risc ridicat, fiind ambalate ermetic si garantand sterilitate pana la utilizare. Se gasesc pe diferite marimi intre 6-8.5 300 per nr. 6.5 350 per nr. 7 350 perechi nr 7.5 Vata hidrofila 100% bumbac, medicala 200 gr TIP B - CALITATE SUPERIOARA SAC COLECTARE URINA 2L / Pungi (PUNGA) urinare 2000 ml cu valva evacuare TRUSE PERFUZIE CU AC METALIC (PERFUZOR CU AC METALIC) PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA25272154
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC "IOAN LASCAR" COMANESTI (CUI 4353056)
- Furnizor / câștigător
- EFARM TOP SRL (CUI 33939106)
- Cod CPV
- 33141420-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.740 RON
- Valoare atribuită
- 5.740 RON
- Data publicării
- 12.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.