Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE 1 SACI MENAJ 120L 10BUC/SUL #9002588461144 #9002588461120 buc 5 10 2 SWEET SACI 240L-10BUC #5903936012510 buc 5 10 3 SACI MENAJ SWEET 160L-10BUC #5903936001989 buc 5 7.479 4 ST SACI MENAJ 35L 15BUC SNUR #5903936034406 buc 3 5.7983 5 GAZON SPORT 5KG #2000000362533 #5948872010053 buc 2 91.6514 6 GAZON SOARE 10KG #2000000362526 #5948872011067 buc 4 174.2202 7 ROLA CE HOBBY-CASA 2STRAT CELULOZA #8024497002158 buc 4 9.6639 8 HARTIE IG.ZEWA PIERSICA 3STR.8ROLA #9011111035721 #7322541171791 buc 3 13.8655 9 HARTIE IG.ZEWA MUSETEL 3STR.8ROLA #7322540055337 #7322541171708 buc 2 13.8655 10 PROSOAPE BUCATARIE FIORE (2BUC/SET)#5944516000466 buc 3 2.6891 11 AJAX GEAM PISTOL 500ML SPRING #8714789576688 buc 2 5.4622 12 FAIRY LEMON 800 ML #8001090902474 #8001090902634 buc 1 7.1429 13 PROMAX GRESIE FAIANTA 5L #2000000278902 #5946039003634 #5946039002965 #5946039002958 #5946039005201 buc 2 29.3277 14 PROMAX SOL.GEAM FRESH 5L #5946039004303 buc 2 25.1261 15 HARTIE IG. NATUR FARA TUB 140GR 32BUC-BAX#6422379000049 #6422379000094 #6422980001688 buc 2 27.6471 16 INALBITOR CU CLOR SANO 4L #7290000288024 #7290014006881 buc 3 16.7227 17 CLEAR PT.GEAMURI CU POMPA 1L SANO #7290005425646 #7290102990603 buc 1 10.5042 18 SANO CLEAR PT.GEAM REZERVA 750ML GREEN #7290102990573 #7290012117275 buc 1 5.4622 19 FAIRY APPLE 800ML #8001090902511 buc 2 7.1429 20 MANUSI DE UZ CASNIC DIN LATEX LILY 2288A #2000000382630 #5949096004019 #5949096004026 #5949096004040 #5949096004033 buc 28 2.1849 21 MANUSI

Număr anunț
DA25301794
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI GALESTI (CUI 4323276)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.634,22 RON
Valoare atribuită
1.634,22 RON
Data publicării
17.03.2020 00:00
Data finalizării
18.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.634,22 RON

din 1.634,22 RON estimat