Atribuită Cumpărare directă

Dozator sapun lichid , realizat din plastic ABS , vizor pt nivel de umplere, sistem de protectie antivandalizare., pretabil pt folosire in spatii cu trafic intens.

Număr anunț
DA25291337
Autoritate contractantă
Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
Furnizor / câștigător
TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI 21849468)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
236,50 RON
Valoare atribuită
236,50 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

236,50 RON

din 236,50 RON estimat