Atribuită Cumpărare directă

Consiliul Județean Vâlcea achiziționează pentru Inspectoratul pentru Situații de Urgență „General Magheru” al Județului Vâlcea, următoarele produse de igienă personală: - săpun lichid, ambalat în recipient de 0,5 litri, prevăzut cu dispozitiv de dozare - 70 buc; - spirt medicinal, ambalat în recipient de 0,5 litri - 50 buc; - soluție lichidă multi-curățare pe bază de clor, ambalată în recipient de 1 litru - 50 buc; - hârtie igienică în trei straturi, ambalate în seturi a câte 10 buc - 40 seturi; - prosop hârtie - 48 buc; - lavete uscate universale având 3 bucăți/set - 60 seturi.

Număr anunț
DA25293346
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
CONFERCHIM SRL (CUI 17430215)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680 RON
Valoare atribuită
1.680 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
18.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680 RON

din 1.680 RON estimat