Atribuită Cumpărare directă

SERINGA 10 ml, cu ac, ,de unica folosinta, 3 componente: corp, piston si ac, numar de lot specificat, data sterilizarii si data expirarii mentionate,piston prevazut cu garnitura de cauciuc,ambalata in blister individual, sterila, marcaj CE

Număr anunț
DA25286312
Autoritate contractantă
Spital Municipal Vulcan (CUI 4469019)
Furnizor / câștigător
BRILLMED S.R.L. (CUI 40793444)
Cod CPV
33141310-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.065,20 RON
Valoare atribuită
5.065,20 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.065,20 RON

din 5.065,20 RON estimat