Atribuită Cumpărare directă

Gel igienizant pentru manusi 60 buc/0,75 l si manusi de unica folosinta 400 buc..

Număr anunț
DA25292383
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BRASOV (CUI 4317495)
Furnizor / câștigător
VISO CATERING S.R.L. (CUI 11668502)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.628 RON
Valoare atribuită
2.628 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.628 RON

din 2.628 RON estimat