Atribuită Cumpărare directă

dosar plastic cu sina color si gauri pt incopciat buc 500 0,45 225 hartie copiator a4 buc 50 11,76 588 pix pilot 20 1,26 25,2 biblioraft plastifiat 7,5 cm 20 5,46 109,2 capsator 24/6 ceagle 3 14,1 42,3 marker pemanet 10 1,21 12,1 1001,8

Număr anunț
DA25294203
Autoritate contractantă
Centrul de Integrare prin Terapie Ocupationala pentru Persoane Adulte cu Handicap Urlati (CUI 24926441)
Furnizor / câștigător
RISEBA FLOR S.R.L. (CUI 15999134)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.001,80 RON
Valoare atribuită
1.001,80 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.001,80 RON

din 1.001,80 RON estimat