Atribuită
Cumpărare directă
Sifon flexibil 32 buc 3.00 2 Detergent Savex 2kg buc 2.00 3 Lacat securizat 3 chei 50mm buc 1.00 4 Persil lavanda kg 10.00 5 Detratant forte 1L buc 5.00 6 Solutie mobila 500ml buc 3.00 7 Clor dezinfectant punga 1L buc 20.00 8 Alcool sanitar 500ml 70% concentratie buc 36.00 9 Sol.aragaz Trium pistol buc 2.00 10 Persil manual 400g buc 4.00 11 Burete inox buc 5.00 12 Matura interior Lux cu cd buc 1.00 13 Clorom 125cp/cutie buc 4.00 14 Cif crema 500ml lavanda buc 8.00 15 Stecher ceramic buc 1.00 16 Saci menajeri 120L 10/rola buc 18.00 17 Manusi menaj per 10.00 18 Sano Forte 750ml pmp buc 5.00 19 Domestos 750ml buc 20.00 20 Fairy vase 450ml buc 10.00 21 Sol.geam Clear 750ml pulverizator buc 12.00 22 Burete vase x2 buc 5.00 23 Hartie igienica 55m/rola 2str ALBA buc 72.00 24 Servetele V ALBE 2 str laminat 210/foi buc 80.00 25 Sapun lichid 500ml pompita Mike buc 24.00 26 Igienol pulverizator 750ml buc 12.00
- Număr anunț
- DA25308724
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 11 (CUI 29058310)
- Furnizor / câștigător
- COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.098,85 RON
- Valoare atribuită
- 2.098,85 RON
- Data publicării
- 17.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.