Atribuită
Cumpărare directă
Nr. crt. Produs Cantitate U.M. 1 cartus HP LJ 78A pentru imprimanta HP LJ P1606dn 50 buc 2 cartus HP LJ 80A pentru imprimanta HP LJ PRO 400M 401 dn 50 buc 3 cartus HP2612A pentru imprimanta HP LJ1010 20 buc 4 cartus HP 6578 pentru imprimanata HP 1200 3 buc 5 cartus HP CE 740 A black pentru imprimanta HP CP 5225 2 buc 6 cartus HP CE 741 A cyan pentru imprimanta HP CP 5225 1 buc 7 cartus HP CE 743 A magenta pentru imprimanta HP CP 5225 1 buc 8 toner Xerox 7556 black pentru Xerox Workcentre 7556 5 buc 9 toner Xerox 7556 magenta cod 006R01519 pentru Xerox Workcentre 7556 2 buc 10 toner Xerox 7556 cyan cod 006R01519 pentru Xerox Workcentre 7556 2 buc 11 toner XEROX 7556 yellow pentru Xerox Workcentre 7556 3 buc
- Număr anunț
- DA25281653
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44.296,68 RON
- Valoare atribuită
- 44.296,68 RON
- Data publicării
- 13.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.