Atribuită
Cumpărare directă
VENOFER SOL INJ 20MG/ML 5ML*5FIOLE - COMPLEX DE HIDROXID DE Fer (III) SUCROZA(20cut X 134.07=2681.40) CEFORT PULB.PTR.SOL.INJ.1G*10FL - CEFTRIAXONUM(50cut X 27.55=2681.40) ALGIFEN 5ML*5FIOLE - COMBINATII(METAMIZOL+PITOFENONA)(100cut X 8.88=888) PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA25286609
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
- Cod CPV
- 33690000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.265,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.265,50 RON
- Data publicării
- 16.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.