Atribuită Cumpărare directă

Conform prescriptiilor tehnice ale reperelor. Avize si certificate de conformitate.

Număr anunț
DA25333983
Autoritate contractantă
Institutul National de Neurologie si Boli Neurovasculare (CUI 7548010)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI 32761476)
Cod CPV
38421110-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.570 RON
Valoare atribuită
8.570 RON
Data publicării
20.03.2020 00:00
Data finalizării
23.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.570 RON

din 8.570 RON estimat