Atribuită Cumpărare directă

REPARATIE DACIA LOGAN GR 08 CLR

Număr anunț
DA25306530
Autoritate contractantă
Comuna Rasuceni (Primaria Comunei Rasuceni Judetul Giurgiu) (CUI 5026788)
Furnizor / câștigător
EUROCAR SERVICE GIURGIU S.A. (CUI 6278996)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
507,99 RON
Valoare atribuită
507,99 RON
Data publicării
17.03.2020 00:00
Data finalizării
18.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

507,99 RON

din 507,99 RON estimat