Atribuită Cumpărare directă

COD INTERN 51264500 Aparat de laminat si trimmer laminator A4 OLYMPIA A240 Combo "Laminator si trimmer OLYMPIA A240 Combo; Latime maxima laminare: 240 mm Format maxim de lucru: A4 Folii acceptate: 80 - 125 microni 2 role presoare Viteza de laminare: 250 mm/min Timp de incalzire: 4-6 minute Sursa de alimentare: 230V, 50 Hz Consum electric: 265 W Trimmer - lungime maxima de taiere: 320 mm Taiere dreapta: max. 3 coli (80 g/m²) Taiere ondulata: max. 3 coli (80 g/m²) Microperfoare: max. 3 coli (80 g/m²) Suprafata de lucru inscriptionata in cm(linii, unghiuri) Dimensiuni echipament: 385x135x100 mm Rotunjitor de colturi Greutate neta: 1,3 kg Culoare: negru Produs import Germania

Număr anunț
DA25295892
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F. PASCANI (CUI 4701290)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
42932100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
594 RON
Valoare atribuită
594 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

594 RON

din 594 RON estimat