Atribuită Cumpărare directă

Reparatii grupuri sanitare si camere CT apartinand DAP in conformitate cu specificatiile caietului de sarcini si a listelor cu cantitatile de lucrari atasate.

Număr anunț
DA25323545
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 4244792)
Furnizor / câștigător
AGACON SRL (CUI 4239621)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
79.725,63 RON
Valoare atribuită
79.725,63 RON
Data publicării
19.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

79.725,63 RON

din 79.725,63 RON estimat