Atribuită
Cumpărare directă
La cerere ,pentru 1000 buc cumparate oferim un stand gratis in limita stocului .Vacutainer VSH 1,6ml, Na Citrate 3,8%, CALITATE SUPERIOARA -PLUSJECT, cu indicator pentru nivel,cu dop negru, avand dimensiunea 8*120 mm , 100 buc/cutie, cu marcaj CE .Livrare din stoc in maxim 48 ore ! Producatorul este certificat ISO si are traditie in productia de vacutainere si produse medicale ! Societatea noastra este certificata ISO si este importatorul direct al acestui produs
- Număr anunț
- DA25291362
- Autoritate contractantă
- Spital Municipal Vulcan (CUI 4469019)
- Furnizor / câștigător
- NOVITRADE SRL (CUI 15011423)
- Cod CPV
- 33141300-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.450 RON
- Valoare atribuită
- 1.450 RON
- Data publicării
- 16.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.