Atribuită
Cumpărare directă
Asistenta intocmire buget, asistenta rectificari buget, asistenta depunere buget in format pdf, Forexebug, asistenta creare angajamente in sistem Forexebug, asistenta modificare angajamente in sistem Forexebug, asistenta formulare Forexebug lunare,trimestriale, asistare introducere date in aplicatii ale Ministerului de Finante la cererea beneficarului pentru Comp. Financiar - Contabil din cadrul Primariei Comunei Domnesti pana la data de 31.12.2020, cu posibilitatea prelungirii in conditiile legii.
- Număr anunț
- DA25315730
- Autoritate contractantă
- Comuna Domnesti (CUI 4221136)
- Furnizor / câștigător
- A.A.G. FOREXPERT S.R.L. (CUI 41985790)
- Cod CPV
- 72261000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.000 RON
- Valoare atribuită
- 30.000 RON
- Data publicării
- 18.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.