Atribuită Cumpărare directă

Pachetul va contine apa plata, apa minerala, cafaea boabe, zahar, palete plastic, servetele, bauturi racoritoare acidulate si lapte pentru cafea, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat.

Număr anunț
DA25303169
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
Furnizor / câștigător
RATIPEST PROD SRL (CUI 16119530)
Cod CPV
15860000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.307,60 RON
Valoare atribuită
3.307,60 RON
Data publicării
17.03.2020 00:00
Data finalizării
18.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.307,60 RON

din 3.307,60 RON estimat