Atribuită
Cumpărare directă
-Actualizări și modificări ale paginilor web http://dgaspcsv.ro/ ,Monitorizare permanentă a site-ului prin verificare zilnica a funcționalității site-ului - Se vor introduce în site anunţuri/articole/știri/documente/fotografii. Se vor face actualizări, prelucrări și redimensionări ale imaginilor; - disponibilitatea Furnizorului in cazul solicitarilor D.G.A.S.P.C. Suceava- asigurarea suportului tehnic, respectiv remedierea disfunctionalitatilor aparute în functionarea site-ului în termen de cel mult 2 zile lucratoare de la sesizarea de catre D.G.A.S.P.C. Suceava sau cel mult 7 zile lucratoare de la producerea acestora
- Număr anunț
- DA25304753
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Suceava (CUI 9876765)
- Furnizor / câștigător
- NATIV SOLUTION S.R.L. (CUI 41887717)
- Cod CPV
- 72413000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.000 RON
- Data publicării
- 17.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.