Atribuită Cumpărare directă

Serviciul de intretinere sistem antiefractie, supraveghere video, contorol acces si antiincendiu , instalat la sediul Directiei Fiscale a Municipiului Timisoara, B-dul Mihai Eminescu nr. 2b. Serviciile si componenta sistemelor este descrisa in caietul de sarcini nr. IF2020-016235/17.03.2020 din atasament. Autoritatea contractanta va inchia un contract de servicii pentru o duarata de 12 luni.

Număr anunț
DA25333611
Autoritate contractantă
Directia Fiscala a Municipiului Timisoara (CUI 21666630)
Furnizor / câștigător
ICCO-SYSTEMS SRL (CUI 4522937)
Cod CPV
50610000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.600 RON
Valoare atribuită
12.600 RON
Data publicării
20.03.2020 00:00
Data finalizării
23.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.600 RON

din 12.600 RON estimat