Atribuită Cumpărare directă

Desinfectie specializata cu produse Quick Jav. Preturi: 0.20 bani/ metru cub + TVA Zonele propuse sunt descrise in Aexa cu calcul de maximum 5 repetari

Număr anunț
DA25320661
Autoritate contractantă
COMUNA PREJMER (CUI 4688701)
Furnizor / câștigător
ABCOP CONSTRUCT SRL (CUI 30950746)
Cod CPV
90670000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58.975,60 RON
Valoare atribuită
58.975,60 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58.975,60 RON

din 58.975,60 RON estimat