Atribuită
Cumpărare directă
PACHET DE SERVICII DE PUBLICITATE IN PRESA SCRISA SI ONLINE IN COTIDIANUL JUDETEAN SERVUS HUNEDOARA IN PERIOADA MARTIE 2020 -DECEMBRIE 2020 .PACHETUL CUPRINDE 3750 CMP ALB-NEGRU/10 LUNI ,ADICA APROX 375 CMP/LUNA SI 371 CMP COLOR CONFORM OFERTEI ZIAR CU Nr 152/17.02.2020 TRANSMISĂ LA ACHIZITOR pe email.In caz de depasire a spatiului lunar se va factura suplimentar cu 2 lei/cmp ,alb-negru. POSTAREA IN SITE -UL cotidianului SERVUS HUNEDOARA - www.servuspress.ro LE OFERIM GRATUIT PE INTREAGA PERIOADA CONTRACTUALA.
- Număr anunț
- DA25328675
- Autoritate contractantă
- JUDETUL HUNEDOARA (CUI 4374474)
- Furnizor / câștigător
- TMT MEDIA INTERNATIONAL SRL (CUI 11771299)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 19.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.