Atribuită
Cumpărare directă
Convertor de la VGA in la VGA + AV/RCA Compozit + S-Video OUT (convertor PC la TV). Convertor VGA la TV RCA + SVIDEO - Convertor VGA la Semnal Video RCA + S-Video cu alimentare USB pentru Laptop / PC. O intrare semnal VGA: - o ieșire de semnal VGA; - o ieșire de semnal AV / RCA COMPOZIT, S-VIDEO; - o ieșire de semnal S-VIDEO. Descriere produs: Convertor semnal inalta calitate VGA la AV S-Video RCA Compozit (PC la TV). Intrari: 1 x VGA a VGA signal input port, a VGA output port. Iesiri: 1 x Video, 1 x S-Video, 1 x VGA. Interfata de alimentare: DC 5V. Rezolutie suportata a semnalului de intrare VGA: 640 x 480 @ 60/72/75/85 Hz, 800 x 600 @ 60/75 Hz, 1024 x 768 @ 60/75 Hz Suporta urmatoarele sisteme: NTSC (Taiwan, Statele Unite, etc), NTSC - EIAJ (Japonia), PAL (Europa, China), PAL - M (Brazilia), PAL - N (Uruguai, Paraguai) si alte sisteme de televiziune din diferite tari. Doua moduri de afisare: Fullscreen (OVERSCAN) si Fullcreen (UNDERSCAN). Usor, subtire, scurt, mic si usor de transportat.In acelasi timp suporta atat PC cat si MAC. Nu este nevoie de instalare drivere, doar conecteaza-l si utilizeaza-l. Tip: Convertor. Model: JL-C7012. Dimensiuni: 110mm (L) x 56mm (l) x 36mm (h). Rezolutie: 1080p. Certificare: ROHS. Tip conector: VGA, S-Video. Putere adaptor: DC 5V/1A. Aplicabilitate: Computer. Diametru extern: 5.0mm. Culoare conectori: auriu. Pachetul contine: 1 x Convertor, 1 x Priza EU, 1 x Cablu S-Video, 1 x Cablu VGA, 1 x Cablu Video RCA, 1 x Cablu Power USB
- Număr anunț
- DA25327997
- Autoritate contractantă
- Penitenciar Ploiesti (CUI 6884453)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30200000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132,77 RON
- Valoare atribuită
- 132,77 RON
- Data publicării
- 19.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.