Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE : HARTIE COPIATOR A4 80G 500/TOP XEROX Top 1,000 HARTIE COPIATOR A3 80G 500/TOP XEROX Top 50 CARTON COPIATOR A4 ALB 160G 250/TOP XEROX Top 50

Număr anunț
DA25331227
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
Furnizor / câștigător
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI 11040604)
Cod CPV
30197642-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.739 RON
Valoare atribuită
13.739 RON
Data publicării
19.03.2020 00:00
Data finalizării
23.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.739 RON

din 13.739 RON estimat